Pompa półszlamowa SST 50
3 470,00 zł
1 w magazynie
Motopompa z silnikiem Honda SST50 (700 l/min 20mm)
Najmniejsza z pomp do zanieczyszczonej wody. Pompy te mogą być stosowane do odwadniania wykopów, usuwania wody z zalanych piwnic i studzienek kanalizacyjnych. Jej największą zaletą jest niewielka masa oraz małe wymiary przy jednoczesnym zachowaniu dużego ziarna zanieczyszczeń stałych.
SST50 – dane techniczne
- Typ pompy: SST50
- Medium: woda półszlamowa
- Wydajność: 700 l/mi
- Maksymalna wysokość podnoszenia: 23 m
- Maksymalna wysokość ssania: 8 m
- Średnica króćcy przyłączeniowych: ssawny 2 cale
- tłoczny 2 cale
- Typ silnika: GX 120
- Moc silnika: 2,6 kW (3,5 KM) 3600 obr/min
- Pojemność zbiornika paliwa: 1,9 l
- Zużycie paliwa: 1,0 l/h
- Wymiary (dł x szer x wys): 527 x 368 x 417 mm
- Masa: 24,5 kg
- Średnica zanieczyszczeń: 20 mm
- Oil Alert: tak
* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia – ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki – odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora – firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.
| Marka | Honda |
|---|---|
| Typ pompy | SST50 |
| Medium | woda półszlamowa |
| Wydajność | 700 l/mi |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 23 m |
| Maksymalna wysokość ssania | 8 m |
| Średnica króćcy przyłączeniowych | ssawny 2 cale |
| Typ silnika | GX 120 |
| Moc silnika | 2,6 kW (3,5 KM) 3600 obr/min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1,9 l |
| Zużycie paliwa | 1,0 l/h |
| Wymiary (dł x szer x wys) | 527 x 368 x 417 mm |
| Masa | 24,5 kg |
| Średnica zanieczyszczeń | 20 mm |
| Oil Alert | tak |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje