Stihl

KOSIARKI I ROBOTY KOSZĄCE

Kosiarki STIHL zostały skonstruowane tak, aby były trwałe, łatwe w obsłudze i komfortowe w użytkowaniu. Kosiarki są produkowane z myślą o aktywnym koszeniu małych, średnich i dużych ogrodów. Zależnie od powierzchni i preferowanego rodzaju napędu oferowane są modele spalinowe, akumulatorowe i elektryczne.


Nie muszą Państwo kosić swojego trawnika samodzielnie. Czas ten można poświęcić na odpoczynek, a o trawnik zadba nasz robot koszący iMOW®. Te inteligentne urządzenia samodzielnie koszą, omijają przeszkody, pokonują lekkie wzniesienia a po wyczerpaniu baterii same wracają do stacji ładującej. Wiele ustawień (modele C) można wykonać za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Robot koszący iMOW® zadba o doskonale wypielęgnowany trawnik.

KOSY MECHANICZNE

Kosy mechaniczne stihl sprawdzają się doskonale w trudnym terenie i tam, gdzie tradycyjne kosiarki nie dotrą. W zależności od mocy silnika i rodzaju narzędzia tnącego ich możliwości sięgają od przycinania krawędzi trawników aż po wycinanie twardych zarośli. Podział kos na różne klasy mocy ułatwia wybór urządzenia odpowiedniego do Państwa potrzeb.

PILARKI

Innowacyjne rozwiązania techniczne, ergonomiczna konstrukcja i wzorcowa jakość uczyniły pilarki łańcuchowe STIHL najczęściej kupowaną marką pilarek na świecie. Do każdego zastosowania STIHL oferuje odpowiednią pilarkę: od kompaktowej pilarki do zastosowań okazjonalnych aż po bardzo mocną pilarkę do cięcia twardego drewna o mocy 6,4 kW / 8,7 KM.

NARZĘDZIA OGRODNICZE

Potrzebujesz zadbać o swój ogród. Wybierz nowoczesne narzędzia STIHL i ułatw sobie pracę.

  • Nożyce do żywopłotów STIHL – umożliwiają pielęgnację nawet szerokich i zdrewniałych żywopłotów
  • Narzędzia ręczne STIHL – poręczne, lekkie, praktyczne, sprawdzają się niezawodnie nawet po latach użytkowania
  • Opryskiwacze STIHL – pomocne w rozpylaniu środków ochrony roślin na wszystkich powierzchniach
  • Glebogryzarki STIHL – bez problemu radzą sobie z każdym rodzajem podłoża
  • Rozdrabniacze STIHL – do rozdrabniania gałęzi, gałązek, ściętych kwiatów, pozostałości warzyw i owoców
  • Dmuchawy i odkurzacze STIHL – przyjdą z pomocą gdy jesienią opadną liście i pokryją trawniki i chodniki