„Agregat prądotwórczy EA3000” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Agregat prądotwórczy EU10i (1,0kW)
4 554,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
HONDA-EU10i
Kategorie: Agregaty, Agregaty i Pompy, Jednofazowe
Opis
Przed podłączeniem odbiornika bezwzględnie sprawdź jego prąd rozruchowy!
EU10i 1,0kW 13kg 87dB(A) – dane techniczne
- Model: EU10i 1,0kW 13kg 87dB(A)
- Moc max.: 1 kW
- Moc nom.: 0,9 kW
- Gniazda AC: 1 x 230V 16A
- Gniazda DC: 12V – 8A
- LWA /Stopień ochrony: 87dB(A) / IP23
- Rodzaj silnika: GXH50
- Moc max. (norma SAE J1349): 2,1 KM
- Rozruch-ręczny/elektryczny: ręczny
- Długość (złożone rączki): 451 mm
- Szerokość: 242 mm
- Wysokość (z kółkami): 379 mm
- Masa sucha: 13 kg
- Zbiornik paliwa: 2,1 l
- Czas pracy: do 3.5 h
- Wyposażenie standardowe: Zabezpieczenia magneto-termiczne prądnicy i olejowe silnika. Kontrolki pracy i przeciążenia. Tryb pracy ekonomicznej – Eco Throttle, gniazdo prądu stałego, gniazda do autosynchronizacji.
- Dodatkowe opcje: Licznik motogodzin, kabel do ładowania akumulatorów, wąż do odprowadzania spalin, kabel do autosynchronizacji, pokrowiec ochronny w 3 wersjach kolorystycznych (srebrny, marine, khaki).
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.
* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia – ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki – odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora – firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.
Informacje dodatkowe
| Marka | Honda |
|---|---|
| Model | EU10i 1,0kW 13kg 87dB(A) |
| Moc max. | 1 kW |
| Moc nom. | 0,9 kW |
| Gniazda AC | 1 x 230V 16A |
| Gniazda DC | 12V – 8A |
| LWA /Stopień ochrony | 87dB(A) / IP23 |
| Rodzaj silnika | GXH50 |
| Moc max. (norma SAE J1349) | 2,1 KM |
| Rozruch-ręczny/elektryczny | ręczny |
| Długość (złożone rączki) | 451 mm |
| Szerokość | 242 mm |
| Wysokość (z kółkami) | 379 mm |
| Masa sucha | 13 kg |
| Zbiornik paliwa | 2,1 l |
| Czas pracy | do 3.5 h |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje