„Siekiera AX 13 C” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Traktorek ogrodowy Estate 598 W
14 499,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-2T2630481/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Traktory, Traktory Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Zasilanie | Spalinowe |
| Model silnika | ST 550 Twin |
| Pojemność skokowa | 586 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc znamionowa silnika | 10,40 kW |
| Obroty silnika | 2600 rpm |
| System chłodzenia | Powietrze |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6 L |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 18 Ah |
| Pompa olejowa | Tak |
| Obszar roboczy (do) | 5000 m² |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza |
| Rodzaj systemu tnącego | Z centralnym agregatem tnącym |
| Szerokość koszenia | 98 cm |
| Liczba wysokości koszenia | 7 |
| Regulacja wysokości koszenia | Manualna z dźwignią |
| Zakres wysokości koszenia | 25-80 mm |
| Liczba noży | 2 |
| System załączania noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Koszenie na biegu wstecznym | Tak |
| Zestaw mulczujący | Opcja |
| Przekładnia | Hydrostatyczna |
| Napęd | Na koła tylne |
| Rodzaj kosza | Tekstylny |
| Pojemność kosza | 240 L |
| Opróżnianie kosza | Manualne |
| Kierownica | STIGA classic |
| Rodzaj fotela | Klasyczny STIGA |
| Regulacja fotela | Tak |
| System bezpieczeństwa | Siedzenie z wyłącznikiem bezpieczeństwa |
| Deska rozdzielcza | Tak z ikonami LED |
| Licznik motogodzin | Nie |
| Światła przednie | Tak – LED |
| Tempomat | Nie |
| Złącze do mycia | Tak |
| Ładowarka | Opcja |
| Zderzak | Tak |
| Zaczep | Opcja |
| Przednia belka żeliwna | Nie |
| Schowek | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Koła zapobiegające skalpowaniu trawnika | 2 |
| Rozmiar kół przednich | 15×6.00-6 „ |
| Rozmiar kół tylnych | 18×8.50-8″ |
| Min. promień skrętu | 70 cm |
| Wymiary | 2338 X 1020 X 1100 mm |
| Wielkość opakowania | 1700 X 1120 X 837 mm |
| Waga | 165 kg |
Podobne produkty
1 999,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje