„Siekiera AX 13 C” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka ręczna SCM 240 R
488,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-290401208/S15
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Szerokość koszenia | 40 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | 2 dźwignie |
| Liczba wysokości koszenia | 3 |
| Zakres wysokości koszenia | 25-60 mm |
| Ilość ostrzy | 5 |
| Wyrzut trawy | tylny |
| Kierownica | Boczna 28mm regulowana dźwignią + miękki uchwyt |
| Wymiary | 1150 X 580 X 760 mm |
| Waga | 10,50 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje