Glebogryzarka Honda FG 320 DE
3 379,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
FG 320 DE – dane techniczne
- Seria: MINI
- Model: FG 320 DE
- Typ silnika: GP 160
- Pojemność skokowa silnika (cm3): 160
- Moc maksymalna w (kW/obr/min): 3,4/3.600
- Rozruch: manualny
- Pojemność zbiornika paliwa w litrach: 2,4
- Sprzęgło: Ręczne – pasowe
- Przeniesienie napędu: przekładnia stale zazębiona
- Średnica noży: 32,5 cm
- Liczba noży: 6 noży po 4 zęby
- Szerokość robocza: 80 cm
- Prędkość noży obr/min: 108 obr/min
- Typ rączki: oburęczna
- Regulacja rączki: góra / dół
- Biegi: 1 do przodu 1 do tyłu
- Wymiary w cm (dł x szer x wys): 150 x 83,7 x 98
- Wałek odbioru mocy: nie
- Masa: 53 kg
* UWAGA Podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą SAE 1349.
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.
* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia – ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki – odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora – firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.
| Marka | Honda |
|---|---|
| Seria | MINI |
| Model | FG 320 DE |
| Typ silnika | GP 160 |
| Pojemność skokowa silnika (cm3) | 160 |
| Moc maksymalna w (kW/obr/min) | 3,4/3.600 |
| Rozruch | manualny |
| Pojemność zbiornikapaliwa w litrach | 2,4 |
| Sprzęgło | Ręczne – pasowe |
| Przeniesienie napędu | przekładnia stale zazębiona |
| Średnica noży | 32,5 cm |
| Liczba noży | 6 noży po 4 zęby |
| Szerokość robocza | 80 cm |
| Prędkość noży obr/min | 108 obr/min |
| Typ rączki | oburęczna |
| Regulacja rączki | góra / dół |
| Biegi | 1 do przodu 1 do tyłu |
| Wymiary w cm(dł x szer x wys) | 150 x 83,7 x 98 |
| Wałek odbioru mocy | nie |
| Masa | 53 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje