„Pilarka spalinowa MS 362” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Podkaszarka akumulatorowa GT 500e
769,00 zł
2 w magazynie
SKU:
STIGA-278100008/ST3
Kategorie: Dom i ogród, Kosy i podkaszarki, Kosy i podkaszarki Akumulatorowe
Opis
Łatwa w obsłudze klawiatura na uchwycie wyposażony jest w ergonomiczne przełączniki z prostym i bezpiecznym przyciskiem włączania/wyłączania
Demontowany wał sprawia, że łatwo przechowasz podkaszarkę nawet w małych przestrzeniach
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 5 |
| ePower | Tak |
| Silnik | Szczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 0,20 kW |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Sugerowana pojemność akumulatora/baterii | 2 Ah |
| Średni czas pracy | 20 min dla akumulatora 2 Ah |
| Akumulator | Litowo – jonowy |
| Szerokość koszenia | 30 cm |
| Kąt cięcia | Ustalony + funkcja dokaszania krawędzi |
| Głowica tnąca | Automatyczna, podwójna żyłka |
| Średnica żyłki | 1,6 mm |
| Długość żyłki | 4 m |
| Uchwyt | Pętla |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Szelki | Nie |
| Typ wysięgnika | Teleskopowy |
| Ładowarka | Opcja |
| Akumulator w zestawie | Nie |
| Wymiary | 1400 X 350 X 250 mm |
| Wielkość opakowania | 1185 X 240 X 195 mm |
| Waga | 3,05 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje