Podkaszarka akumulatorowa GT 100e
547,00 zł
15 w magazynie
SKU:
STIGA-271102108/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosy i podkaszarki, Kosy i podkaszarki Akumulatorowe
Opis
Przełączaj się z przycinania na funkcję wyrównania obrzeży za pomocą jednego przycisku.
Inteligentna elektronika i mocny silnik umożliwiają szybkie cięcie aż do rozładowania akumulatora – do 20 minut.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Essential |
| Seria | Seria 1 |
| ePower | Tak |
| Silnik | Szczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 0,15 kW |
| Napięcie akumulatora | 20 V |
| Obroty silnika | 8000 rpm |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Średni czas pracy | 20 min dla akumulatora 2 Ah |
| Akumulator | Litowo – jonowy |
| Szerokość koszenia | 25 cm |
| Głowica tnąca | Automatyczna, pojedyncza żyłka |
| Średnica żyłki | 1,6 mm |
| Długość żyłki | 4 m |
| Uchwyt | Obwiedniowy |
| Miękki uchwyt | Nie |
| Szelki | Nie |
| Typ wysięgnika | Teleskopowy |
| Średnica wysięgnika | 26 mm |
| W zestawie | Akumulator 2 Ah, Pojedyncza ładowarka |
| System kontroli wibracji | Nie |
| Wymiary | 1290 X 300 X 200 mm |
| Wielkość opakowania | 1110 X 240 X 110 mm |
| Waga | 2,20 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje