„Pilarka spalinowa MS 362” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Dmuchawa akumulatorowa SAB 700 AE
900,00 zł
2 w magazynie
SKU:
STIGA-277500008/ST1
Kategorie: Dmuchawy i odkurzacze, Dmuchawy i Odkurzacze Akumulatorowe, Dom i ogród
Opis
Wybierz jedną z trzech prędkości powietrza: niska dla lekkich materiałów, średnia dla ścinków trawy na twardych powierzchniach i pełna dla trudniejszych zanieczyszczeń
Ergonomiczna rękojeść ułatwia obsługę i zwrotność – a waży zaledwie 2,6 kg, nie męczy też ramion.
Optymalne położenie silnika i wirnika zwielokrotnia siłę przepływu powietrza – zapewniając silniejszy i bardziej precyzyjny podmuch
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 7 |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 0,50 kW |
| Obroty silnika | 19500 rpm |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Sugerowana pojemność akumulatora/baterii | 4 Ah |
| Przepustowość wydmuchu | 11,70 m³/min |
| Maksymalna prędkość powietrza | 60 m/s |
| Akumulator w zestawie | Nie |
| System kontroli wibracji | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Zestaw odkurzający | Nie |
| Szelki | Pojedyńcze |
| Wymiary | 1050 X 160 X 280 mm |
| Wielkość opakowania | 620 X 285 X 285 mm |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje