„Sierp szwajcarski” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Pilarka spalinowa PR 730 10″
999,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-240271002/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Pilarki łańcuchowe, Pilarki Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 7 |
| Silnik | Spalinowy, 2 suwowy |
| Pojemność skokowa | 26,9 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 0,70 kW |
| Obroty silnika | 12400 rpm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,22 L |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Ssanie | Tak |
| Długość prowadnicy | 25 cm |
| Długość prowadnicy (cale) | 10 „ |
| Typ prowadnicy | Koło łańcuchowe |
| Typ łańcucha | 3/8″ .050″ (91PX-40X) |
| Hamulec łańcucha | Manualny i inercyjny |
| Prędkość łańcucha | 22,86 m/s |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,17 L |
| Pompa olejowa | Automatyczna |
| Napinacz łańcucha | Boczny |
| Typ rączki | Górna rączka |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wielkość opakowania | 290 X 265 X240 mm |
| Waga bez prowadnicy i łańcucha | 3,60 kg |
| Waga | 4,90 kg |
| System antywibracyjny (AVS) | Tak |
| Poziom wibracji | 6,93 /7,24 m/s |
| Poziom hałasu | 111 dB(A) |
Podobne produkty
1 999,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje