„Pilarka spalinowa MS 261” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Pilarka akumulatorowa PR 700e
1 191,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-278420008/ST3
Kategorie: Dom i ogród, Pilarki Akumulatorowe, Pilarki łańcuchowe
Opis
Hamulec łańcucha – uruchamiany ręcznie lub bezwładnościowo – zapewnia doskonałe bezpieczeństwo użytkownika
Wysokowydajny łańcuch i kompaktowa prowadnica 12″ zapewnianą precyzyjne cięcie
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 7 |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 1 kW |
| ePower | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Tak |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Sugerowana pojemność akumulatora/baterii | 4 Ah |
| Średni czas pracy | 12 min dla akumulatora 4 Ah |
| Długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy (cale) | 12 „ |
| Typ prowadnicy | Z zębatką |
| Typ łańcucha | 3/8″ .050″ (91PX045E) |
| Hamulec łańcucha | Manualny |
| Prędkość łańcucha | 20 m/s |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,18 L |
| Pompa olejowa | Automatyczna |
| Napinacz łańcucha | Boczny |
| Typ rączki | Górna rączka |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Akumulator w zestawie | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Wymiary | 600 X 215 X 243 mm |
| Wielkość opakowania | 365 X 240 X 235 mm |
| Waga bez prowadnicy i łańcucha | 3,15 kg |
| Waga | 3,45 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje