„Sekator ogrodowy PG 10” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Pilarka spalinowa CS 545 15″
1 159,00 zł
3 w magazynie
SKU:
STIGA-240421502/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Pilarki łańcuchowe, Pilarki Spalinowe
Opis
Ergonomiczny przedni i miękki w dotyku tylny uchwyt w połączeniu z wygodnie ustawionymi dźwigniami umożliwiają komfortowy i pewny chwyt.
Korek wlewu oleju znajduje się w wygodnej i łatwo dostępnej pozycji, a poziom paliwa można sprawdzić za pomocą praktycznego wziernika.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 5 |
| Silnik | Spalinowy, 2 suwowy |
| Pojemność skokowa | 42,4 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 1,90 kW |
| Obroty silnika | 12000 rpm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,51 L |
| Typ gaźnika | Zaworek motylkowy |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Ssanie | Manualne |
| Długość prowadnicy | 38 cm |
| Długość prowadnicy (cale) | 15 „ |
| Typ prowadnicy | Koło łańcuchowe |
| Typ łańcucha | .325” .050” (95TXL-64X) |
| Hamulec łańcucha | Manualny i inercyjny |
| Prędkość łańcucha | 23,1 m/s |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,26 L |
| Pompa olejowa | Automatyczna, regulowana |
| Napinacz łańcucha | Boczny |
| Typ rączki | Tylna rączka |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wielkość opakowania | 470 X 275 X 315 mm |
| Waga bez prowadnicy i łańcucha | 5,77 kg |
| Waga | 7,50 kg |
| System antywibracyjny (AVS) | Tak |
| Poziom wibracji | 5,93 / 5,40 m/s² |
| Poziom hałasu | 114 dB(A) |
Podobne produkty
4 099,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje