„Toporek AX 6 P” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Pilarka akumulatorowa CS 100e Zestaw
919,00 zł
2 w magazynie
SKU:
STIGA-271404101/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Pilarki Akumulatorowe, Pilarki łańcuchowe
Opis
Zmniejsza ryzyko zmęczenia. Waga tej piły łańcuchowej STIGA wynosi tylko 3,65 kg – jest dobrze wyważona i lekka.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Essential |
| Seria | Seria 1 |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 0,70 kW |
| ePower | Tak |
| Obroty silnika | 7500 rpm |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Tak |
| Napięcie akumulatora | 20 V |
| Sugerowana pojemność akumulatora/baterii | 4 Ah |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Średni czas pracy | 20 min dla akumulatora 4 Ah |
| Długość prowadnicy | 25 cm |
| Długość prowadnicy (cale) | 10 „ |
| Typ prowadnicy | Z zębatką |
| Typ łańcucha | 3/8″(3/8LP-043-40DL) |
| Hamulec łańcucha | Elektroniczny + manualny |
| Prędkość łańcucha | 14,5 m/s |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,15 L |
| Pompa olejowa | Automatyczna |
| Napinacz łańcucha | Szybkie napinanie boczne |
| Typ rączki | Tylna rączka |
| Miękki uchwyt | Tak |
| W zestawie | Ładowarka, Akumulator 4 Ah |
| Wymiary | 660 X 230 X 220 mm |
| Wielkość opakowania | 450 X 230 X 240 mm |
| Waga bez prowadnicy i łańcucha | 2,36 kg |
| Waga | 3,65 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje