„Siekiera do łupania AX 28 CS” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Pilarka akumulatorowa na wysięgniku PS 700e
1 179,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-277710048/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Pilarki Akumulatorowe, Pilarki łańcuchowe
Opis
Ergonomiczna, miękka w dotyku gumowa rączka i wałek.
Podłącz uprząż do haka, a przekonasz się, że SPS 700 jest jeszcze lżejszy i bardziej wyważony.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 7 |
| Silnik | Szczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 0,45 kW |
| Obroty silnika | 18500 rpm |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Sugerowana pojemność akumulatora/baterii | 4 Ah |
| Długość prowadnicy | 25 cm |
| Długość prowadnicy (cale) | 10 „ |
| Typ prowadnicy | Z zębatką |
| Typ łańcucha | 3/8″ .050″ (91PX-40E) |
| Prędkość łańcucha | 5 m/s |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,15 L |
| Pompa olejowa | Automatyczna |
| Napinacz łańcucha | Boczny |
| Typ rączki | Tylna rączka |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Przedłużenie wału | 65 cm |
| Długość przedłużenia teleskopowej rękojeści (max) | 270 cm |
| Akumulator w zestawie | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Wymiary | 2100 X 120 X 130 mm |
| Wielkość opakowania | 1648 X 210 X 140 mm |
| Waga | 5,60 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje