„Nożyce do żywopłotu” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Traktorek ogrodowy Estate 9122 WX
39 849,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2T1535381/ST2P
Kategorie: Dom i ogród, Traktory, Traktory Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Zasilanie | Spalinowe |
| Marka silnika | Honda |
| Model silnika | GXV 690 |
| Pojemność skokowa | 688 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc znamionowa silnika | 13,50 kW |
| Obroty silnika | 2700 rpm |
| System chłodzenia | Powietrze |
| Pojemność zbiornika paliwa | 10 L |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 22 Ah |
| Pompa olejowa | Tak |
| Obszar roboczy (do) | 9000 m² |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza |
| Rodzaj systemu tnącego | Z centralnym agregatem tnącym |
| Szerokość koszenia | 122 cm |
| Liczba wysokości koszenia | 9 |
| Regulacja wysokości koszenia | Manualna z dźwignią |
| Zakres wysokości koszenia | 25-100 mm |
| Liczba noży | 2 |
| System załączania noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Koszenie na biegu wstecznym | Tak |
| Zestaw mulczujący | Opcja |
| Przekładnia | Hydrostatyczna |
| Napęd | Na cztery koła |
| Liczba biegów | – |
| Rodzaj kosza | Tekstylny |
| Pojemność kosza | 360 L |
| Opróżnianie kosza | Manualne |
| Kierownica | STIGA premium z miękkim uchwytem |
| Rodzaj fotela | Komfortowy z podłokietnikami |
| Regulacja fotela | Pojedyncza dźwignia |
| System bezpieczeństwa | Siedzenie z wyłącznikiem bezpieczeństwa |
| Deska rozdzielcza | Tak, z wielofunkcyjnym wyświetlaczem |
| Licznik motogodzin | Tak na wyświetlaczu |
| Światła przednie | Tak – LED |
| Tempomat | Tak |
| Złącze do mycia | Tak |
| Ładowarka | Opcja |
| Zderzak | Tak |
| Zaczep | Opcja |
| Przednia belka żeliwna | Nie |
| Schowek | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Koła zapobiegające skalpowaniu trawnika | 4 |
| Rozmiar kół przednich | 16×6.00-8 „ |
| Rozmiar kół tylnych | 20×10.00-10″ |
| Min. promień skrętu | 90 cm |
| Wymiary | 2620 X 1266 X 1200 mm |
| Wielkość opakowania | 2015 X 1350 X 1228 mm |
| Waga | 300 kg |
Podobne produkty
1 999,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje