Traktorek ogrodowy Park Pro 900 WX
54 800,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2F6430831/ST2P
Kategorie: Dom i ogród, Traktory, Traktory Spalinowe
Opis
Elektromagnetyczny przycisk WOM do łatwego sterowania nożami. Elektryczna regulacja wysokości koszenia ułatwia wybranie preferowanego ustawienia noży – wystarczy nacisnąć przycisk!
Wysoki komfort kierowcy zapewnia zaprojektowane ergonomiczne siedzenie z wysokim podparciem pleców i podłokietnikami. Przycisk nożny umożliwia stałą kontrolę prędkości do przodu, bez konieczności ręcznej zmiany biegów.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Expert |
| Seria | Seria 9 |
| Linia | Park Pro |
| Zasilanie | Spalinowe |
| Marka silnika | Honda |
| Model silnika | GXV 630 |
| Pojemność skokowa | 688 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc znamionowa silnika | 14,30 kW |
| Obroty silnika | 3200 rpm |
| System chłodzenia | Powietrze |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15 L |
| Pojemność zbiornika oleju | 2,2 L |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Obszar roboczy (do) | 12500 m² |
| Metoda koszenia | Mulczowanie – agregat tnący |
| Rodzaj systemu tnącego | Z agregatem tnącym z przodu |
| Szerokość koszenia | 110 – 125 cm |
| Podnośnik agregatu | Hydrauliczny |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Przekładnia | Hydrostatyczna |
| Napęd | Na cztery koła |
| Prędkość maksymalna | 14 km/h |
| Liczba biegów | – |
| Rodzaj układu kierowniczego | Przegubowa (50/50) |
| Wspomaganie kierownicy | Hydro Piston |
| Kierownica | Regulowana, z gałką na kierownicy |
| Rodzaj fotela | Komfortowy z wysokim podparciem pleców i podłokietnikami |
| Regulacja fotela | Pojedyncza dźwignia |
| Deska rozdzielcza | Tak z wyświetlaczem |
| Licznik motogodzin | Tak na wyświetlaczu |
| Światła przednie | Tak – LED |
| Tempomat | Nie |
| Załączanie przeniesienia napędu noży | Elektromagnetyczne |
| Złącze hydrauliczne | Nie |
| Zaczep | W komplecie |
| Uchwyt na kubek | Nie |
| Schowek | Tak |
| W zestawie | Zaczep, system RAC |
| Rozmiar kół przednich | 17×8.00-8 „ |
| Rozmiar kół tylnych | 17×8.00-8″ |
| Wymiary | 1970 X 863 X 1256 mm |
| Wielkość opakowania | 2010 X 915 X 1044 mm |
| Waga | 270 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje