Robot koszący G 300
4 825,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2R3101118/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Roboty koszące, Roboty koszące
Opis
STIGA G 300 wyróżnia się niezwykłą łatwością transportowania. Wymaga minimalnej przestrzeni na składowanie, dzięki czemu jest idealny do mniejszych ogrodów.
Inteligentna kosiarka ma w komplecie przewód o długości 100 m i 200 szpilek do wyznaczenia obszaru koszenia. STIGA G 300 jest świetnym wyborem dla wszystkich trawników o powierzchni do 300 m2
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| ePower | Tak |
| Silniki | Bezszczotkowe |
| Akumulator | Litowo – jonowy |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Średni czas pracy | 40 min |
| Maks. obsługiwana powierzchnia | 300 m² |
| Rodzaj ostrza | 4 obrotowe ostrza |
| Metoda koszenia | Mulczowanie |
| Szerokość koszenia | 18 cm |
| Zakres wysokości koszenia | 20-60 mm |
| Prędkość koszenia | 22 m / min |
| Nachylenie maksymalne | 45 % |
| Odbiornik Bluetooth | Tak |
| Inteligentna aplikacja | Tak |
| Czujnik wykrywania przeszkód | Tak |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Czujnik przechyłu | Tak |
| System powrotu do bazy | Po przewodzie |
| Stacja dokująca | Tak |
| Osłona stacji dokującej | Opcja |
| Przewód sygnałowy mb | 100 |
| Szpilki moc. przewodu | 200 szt. |
| Złączki przewodu | 4 szt. |
| Wymiary | 545 X 405 X 245 mm |
| Waga | 7,50 kg |
Podobne produkty
4 099,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje