Robot koszący G 1200
7 217,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2R3102018/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Roboty koszące, Roboty koszące
Opis
Wykrywacz miękkich przeszkód rozpoznaje dzieci i zwierzęta, natychmiast zatrzymując maszynę. Aby uniknąć uszkodzenia trawnika, czujniki deszczu natychmiast zwracają STIGA G 1200 do stacji dokującej w celu naładowania.
Podłącz STIGA G 1200 a do swojego smartfona przez Bluetooth i kontroluj cięcia, harmonogramy i nie tylko.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| ePower | Tak |
| Silniki | Bezszczotkowe |
| Akumulator | Litowo – jonowy |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Średni czas pracy | 150 min |
| Średni czas ładowania akumulatora | 120 min |
| Rodzaj ostrza | 4 obrotowe ostrza |
| Metoda koszenia | Losowa |
| Szerokość koszenia | 18 cm |
| Zakres wysokości koszenia | 20-60 mm |
| Prędkość koszenia | 22 m / min |
| Tryb eco | Tak |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Nachylenie maksymalne | 45 % |
| Odbiornik Bluetooth | Tak |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Stacja dokująca | Tak |
| Osłona stacji dokującej | Opcja |
| Szpilki moc. przewodu | 7 szt |
| Złączki przewodu | 2 szt |
| Wymiary | 545 X 405 X 245 mm |
| Wielkość opakowania | 800 X 550 X 305 mm |
Podobne produkty
4 099,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje