Kosiarka spalinowa Multiclip 750 S
2 469,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-291502048/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Model silnika | ST 170 OHV Autochoke |
| Pojemność skokowa | 166 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 2,60 kW |
| Obroty silnika | 2900 rpm |
| Regulacja obrotów silnika | Stałe |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1 L |
| Metoda koszenia | Mulczowanie |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Materiał korpusu | Stal galwanizowana |
| Liczba wysokości koszenia | 5 |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Zakres wysokości koszenia | 31-75 mm |
| Napęd | Tak |
| Prędkość maksymalna | 4 km/h |
| Kierownica | Fulcrum + miękki uchwyt |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Koła | 210/210 mm, rowkowane, z miękkim bieżnikiem oraz łożyska kulkowe |
| Wymiary | 1210 X 535 X 1130 mm |
| Waga | 34 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje