„Siekiera AX 16S” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka spalinowa COMBI 748 V
2 639,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-2L0487838/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Model silnika | GCVx145 OHV Autochoke |
| Pojemność skokowa | 145 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 2,75 kW |
| Obroty silnika | 2900 rpm |
| Regulacja obrotów silnika | Stałe |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,95 L |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,4 L |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza, mulczowanie, tylny wyrzut, boczny wyrzut |
| Materiał korpusu | Stal galwanizowana |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Liczba wysokości koszenia | 6 |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Zakres wysokości koszenia | 22-80 mm |
| Napęd | Tak |
| Wariator | Tak |
| Prędkość maksymalna | 2,7 – 3,7 km/h |
| Pojemność kosza | 60 L |
| Rodzaj kosza | Hybrydowy ze wskaźnikiem napełnienia |
| Kierownica | Fulcrum + miękki uchwyt |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Koła | 200/280 mm, rowkowane na łożyskach kulkowych z miękkim bieżnikiem |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Złącze do mycia | Tak |
| Wymiary | 1510 X 530 X 1200 mm |
| Waga | 35 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje