„Piła do gałęzi PR 33” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka spalinowa Collector 43
1 279,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2L0431048/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Model silnika | ST 120 OHV |
| Pojemność skokowa | 123 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 1,90 kW |
| Obroty silnika | 2900 rpm |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,75 L |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,5 L |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza, tylny wyrzut |
| Materiał korpusu | Stal |
| Szerokość koszenia | 41 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Liczba wysokości koszenia | 6 |
| Zakres wysokości koszenia | 22-65 mm |
| Napęd | Nie |
| Rodzaj kosza | Plastik |
| Pojemność kosza | 60 L |
| Kierownica | Ergonomiczna |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Nie |
| Koła | 200/200 mm, rowkowane na łożyskach kulkowych z miękkim bieżnikiem |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Wielkość opakowania | 855 X 560 X 490 mm |
| Waga | 25 kg |
Podobne produkty
4 099,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje