Kosiarka spalinowa COMBI 955 VE
3 459,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-294557548/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Model silnika | ST 200 LS OHV Autochoke |
| Pojemność skokowa | 196 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 3,20 kW |
| Obroty silnika | 2900 rpm |
| Regulacja obrotów silnika | Stałe |
| Rozrusznik | Elektryczny (przycisk) |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,9 L |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,5 L |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza, mulczowanie, tylny wyrzut, boczny wyrzut |
| Materiał korpusu | Stal galwanizowana |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Liczba wysokości koszenia | 5 |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Zakres wysokości koszenia | 25-80 mm |
| Napęd | Tak |
| Wariator | Tak |
| Prędkość maksymalna | 3 – 5,1 km/h |
| Pojemność kosza | 70 L |
| Rodzaj kosza | Hybrydowy ze wskaźnikiem napełnienia |
| Kierownica | Fulcrum + miękki uchwyt |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Koła | 200/280 mm, rowkowane na łożyskach kulkowych z miękkim bieżnikiem |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Wymiary | 1620 X 730 X 1255 mm |
| Waga | 40 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje