„Sekator ogrodowy PG 30” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka elektryczna Combi 340c
999,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-294380068/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Elektryczne
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Moc znamionowa silnika | 1600 W |
| Obszar roboczy (do) | 600 m² |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Materiał korpusu | Polipropylen |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza, mulczowanie, tylny wyrzut |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Liczba wysokości koszenia | 6 |
| Zakres wysokości koszenia | 25-75 mm |
| Napęd | Nie |
| Pojemność kosza | 40 L |
| Rodzaj kosza | Tekstylny |
| Kierownica | Płaska z klamrami + miękki uchwyt |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Koła | 150/250 mm, rowkowane |
| Uchwyt transportowy | Nie |
| Wymiary | 1365 X 475 X 1040 mm |
| Waga | 13 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje