„Sekator PB 10” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka akumulatorowa Twinclip 950e V
6 555,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-294513998/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Akumulatorowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Zasilanie | Akumulator LI-ion |
| Moc znamionowa silnika | 2,20 kW |
| ePower | Tak |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Pojemność akumulatora | 2 x 7,5 Ah |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Sugerowana pojemność akumulatora/baterii | 2 x 7,5 Ah |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza, mulczowanie, tylny wyrzut, boczny wyrzut |
| Obszar roboczy (do) | 1100 m² |
| Tryb eco | Tak |
| Materiał korpusu | Stal galwanizowana |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Liczba wysokości koszenia | 7 |
| Zakres wysokości koszenia | 25-77 mm |
| Napęd | Tak |
| Wariator | Tak – elektroniczny |
| Prędkość maksymalna | 2,5 – 5 km/h |
| Rodzaj kosza | Tekstylny ze wskaźnikiem napełnienia |
| Pojemność kosza | 70 L |
| Kierownica | Ergonomiczna 25mm, regulowana przyciskiem z miękkim uchwytem |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Koła | 210/240 mm, aluminiowe, rowkowane, łożyska kulkowe |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| W zestawie | 2szt. akumulatorów 7,5Ah, Wkładka mulczująca, Boczny deflektor, Podwójna ładowarka |
| Wymiary | 1410 X 670 X 1220 mm |
| Waga | 42 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje