Kosiarka akumulatorowa Combi 753e V
4 595,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2L0537978/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Akumulatorowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Zasilanie | Akumulator LI-ion |
| Moc znamionowa silnika | 1,50 kW |
| ePower | Tak |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Pojemność akumulatora | 2 x 5 Ah |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza, mulczowanie, tylny wyrzut, boczny wyrzut |
| Obszar roboczy (do) | 600 m² |
| Tryb eco | Tak |
| Materiał korpusu | Stal galwanizowana |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Liczba wysokości koszenia | 6 |
| Zakres wysokości koszenia | 22-80 mm |
| Napęd | Tak |
| Wariator | Tak – elektroniczny |
| Prędkość maksymalna | 2,5 – 5 km/h |
| Rodzaj kosza | Hybrydowy ze wskaźnikiem napełnienia |
| Pojemność kosza | 60 L |
| Kierownica | Fulcrum |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Koła | 200/280 mm, rowkowane na łożyskach kulkowych z miękkim bieżnikiem |
| Uchwyt transportowy | Tak – przedni |
| W zestawie | Podwójna ładowarka, Akumulator 2 x 5 Ah |
| Wielkość opakowania | 925 X 575 X 490 mm |
| Waga | 31 kg |
Podobne produkty
1 999,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje