Pompa szlamowa WT 20X
5 999,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
HONDA-WT20X
Kategorie: Agregaty i Pompy, Do brudnej wody, Pompy
Opis
WT 20X – dane techniczne
- Typ pompy: WT 20X
- Medium: woda szlamowa
- Wydajność: 700 l/min
- Maksymalna wysokość podnoszenia: 26 m
- Maksymalna wysokość ssania: 8 m
- Średnica króćcy przyłączeniowych: ssawny 2 cale
- tłoczny 2 cale
- Typ silnika: GX 160
- Moc silnika: 3,6 kW (4,8 KM) 3600 obr/min
- Pojemność zbiornika paliwa: 3,1 l
- Zużycie paliwa: 1,4 l/h
- Maksymalny czas pracy: 1,5 h
- Wymiary (dł x szer x wys): 620 x 460 x 465 mm
- Masa: 47 kg
- Średnica zanieczyszczeń: do 24 mm
- Oil Alert: tak
Informacje dodatkowe
| Marka | Honda |
|---|---|
| Typ pompy | WT 20X |
| Medium | woda szlamowa |
| Wydajność | 700 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 26 m |
| Maksymalna wysokość ssania | 8 m |
| Średnica króćcy przyłączeniowych | ssawny 2 cale |
| Typ silnika | GX 160 |
| Moc silnika | 3,6 kW (4,8 KM) 3600 obr/min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,1 l |
| Zużycie paliwa | 1,4 l/h |
| Maksymalny czas pracy | 1,5 h |
| Wymiary (dł x szer x wys) | 620 x 460 x 465 mm |
| Masa | 47 kg |
| Średnica zanieczyszczeń | do 24 mm |
| Oil Alert | tak |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje