Glebogryzarka spalinowa MH 560
3 449,00 zł
1 w magazynie
Glebogryzarka MH 560
Mocna, zwrotna glebogryzarka
Glebogryzarka STIHL MH 560 dzięki szerokości roboczej wynoszącej aż 60 cm idealnie nadaje się do zastosowań na średnich i większych powierzchniach. Szerokość robocza w połączeniu z mocnym silnikiem i biegiem wstecznym zapewniają optymalną zwrotność i łatwość obsługi. Zintegrowany układ antywibracyjny zamontowany w mocowaniu uchwytu redukuje drgania silnika, dzięki czemu można wygodnie prowadzić glebogryzarkę także przez dłuższy czas i przy użyciu niewielkiej siły. Dostępne jest szerokie wyposażenie dodatkowe zwiększające możliwości i poprawiające pracę urządzenia. Do czyszczenia lub montażu, STIHL MH 560 można przechylać na koła transportowe, dzięki czemu jego noże tnące są bardzo łatwo dostępne.
| Marka | Stihl |
|---|---|
| Maks. szerokość robocza | 85 cm |
| Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] dB(A) | 93 |
| Pojemność zbiornika paliwa l | 1,4 |
| Śred. zesp. rob. Ø cm | 32 |
| Napęd | 1V + 1R |
| Szer. rob. cm | 60 |
| Moc znamionowa | 2,3 kW / 3,2 KM |
| Ciężar kg | 41 |
| Pojemność skokowa cm³ | 149 |
| Typ silnika | Kohler Courage XT-675 OHV SC |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje