„Pilarka spalinowa MS 362 C-M” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Glebogryzarka spalinowa MH 585
3 649,00 zł
1 w magazynie
SKU:
S-62410113922
Kategorie: Glebogryzarki, Dom i ogród
Opis
Glebogryzarka MH 585
Mocna, wszechstronna glebogryzarka
Glebogryzarka STIHL MH 585 jest wszechstronnym narzędziem do pracy na średnich i dużych powierzchniach ogrodów i pól. Wyposażona w górnozaworowy silnik o mocy wystarczającej do pracy nawet na trudniejszych podłożach. Nisko położony środek ciężkości zapewnia oszczędność energii. Regulacja uchwytu zarówno w pionie jak i w poziomie w połączeniu z systemem antywibracyjnym zapewniają komfort i ergonomię podczas korzystania z urządzenia. Do czyszczenia lub montażu noży tnących, STIHL MH 585 można przechylać na koła transportowe, dzięki czemu są bardzo łatwo dostępne. Szeroka gama wyposażenia dodatkowego zwiększającego możliwości.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stihl |
|---|---|
| Maks. szerokość robocza | 85 cm |
| Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] dB(A) | 93 |
| Pojemność zbiornika paliwa l | 1,4 |
| Śred. zesp. rob. Ø cm | 32 |
| Napęd | 1V + 1R |
| Szer. rob. cm | 85 |
| Moc znamionowa | 2,3 kW / 3,2 KM |
| Ciężar kg | 44 |
| Pojemność skokowa cm³ | 149 |
| Typ silnika | Kohler Courage XT-675 OHV SC |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje