„Piła do gałęzi PR 33” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Przecinarka do betonu TS 420
Zapytaj o dostępność
SKU:
S-42382000040
Kategorie: Dom i ogród, Przecinarki
Opis
UNIWERSALNA, LEKKA PRZECINARKA O MOCY 4,4 KM
Uniwersalna przecinarka do prac budowlanych. Ściernica o średnicy 350 mm do cięć o głębokości do 125 mm. System antywibracyjny STIHL zapewnia precyzyjne i wygodne prowadzenie przecinarki. System filtrów powietrza o długiej żywotności gwarantuje długie okresy między serwisowe. Ergonomiczny rozruch dzięki zastosowaniu zaworu dekompresyjnego. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stihl |
|---|---|
| Moc kW/KM | 3,2/4,4 |
| Pojemność skokowa cm³ | 66,7 |
| Średnica tarczy tnącej mm | 350 |
| Maks. głębokość cięcia mm | 125 |
| Ciężar kg | 9,7 |
| Poziom mocy akustycznej dB(A) | 109 |
| Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) | 98 |
| Wartość drgań strona lewa/strona prawa m/s² | 3,9/3,9 |
| Długość całkowita mm | 720 |
| Ciężar | 20 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 53 x 42 x 14 mm |
| Zasięg sygnału | ok. 10 m |
| Czas pracy na jednej baterii | ok. 1 rok |
| Łączność | Bluetooth 4,2 lub nowszy |
| Bateria | 3V CR2.032 |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje