Dmuchawa akumulatorowa BL 100e Zestaw
547,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-271504108/ST2
Kategorie: Dmuchawy i odkurzacze, Dmuchawy i Odkurzacze Akumulatorowe, Dom i ogród
Opis
Kratka wentylacyjna umieszczona wokół narzędzia zapobiega przegrzewaniu się silnika i zapewnia płynne działanie dmuchawy niezależnie od tego, jak długo jej używasz.
20-woltowe akumulatory pasują do naszych wszystkich narzędzi z serii 1, można je więc dowolnie przekładać między całym ręcznym sprzętem.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Essential |
| Seria | Seria 1 |
| Silnik | Szczotkowy |
| ePower | Tak |
| Moc znamionowa silnika | 0,28 kW |
| Obroty silnika | 13000 rpm |
| Napięcie akumulatora | 20 V |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Przepustowość wydmuchu | 9 m³/min |
| Maksymalna prędkość powietrza | 32 m/s |
| Średni czas pracy | 40 min dla akumulatora 4 Ah normalna prędkość |
| W zestawie | Ładowarka, Akumulator 4 Ah |
| Funkcja ssąca | Nie |
| Szelki | Nie |
| Wymiary | 875 X 230 X 120 mm |
| Wielkość opakowania | 460 X 220 X 245 mm |
| Waga | 2,13 kg |
Podobne produkty
1 999,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje