Nożyce do żywopłotu akumulatorowe HT 100e Zestaw
529,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-271302108/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Nożyce Akumulatorowe, Nożyce do żywopłotu
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Essential |
| Seria | Seria 1 |
| Silnik | Szczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 0,15 kW |
| Obroty silnika | 17000 rpm |
| Napięcie akumulatora | 20 V |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Średni czas pracy | 40 min dla akumulatora 2 Ah |
| Długość cięcia | 50 cm |
| Rodzaj ostrza | Podwójne, laserowo ostrzone |
| Odległość między zębami | 25 mm |
| Wydajność cięcia (średnica) | 18 mm |
| Typ rączki | Obracana 180° – 3 pozycje |
| Miękki uchwyt | Nie |
| W zestawie | Ładowarka, Akumulator 2 Ah |
| Wielkość opakowania | 1010 X 250 X 185/55 mm |
| Wymiary | 952 X 226 X 181 mm |
| Waga | 2,61 kg |
Podobne produkty
4 099,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje