Kosa spalinowa BC 450 HD
2 663,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-281521003/21
Kategorie: Dom i ogród, Kosy i podkaszarki, Kosy i podkaszarki Spalinowe
Opis
W zestawie z głowica tnącą Tap&Go oraz tarczą tnącą 3T
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Silnik | Spalinowy, 4 suwowy |
| Pojemność skokowa | 47,90 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 1,47 kW |
| Obroty silnika | 7000 rpm |
| Ssanie | Manualne |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,63 L |
| Typ gaźnika | Zaworek obrotowy |
| Typ cewki zapłonowej | Cyfrowy |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Głowica tnąca | Bump & Work podwójna żyłka, łatwe umieszczanie |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Średnica żyłki | 2,8 mm |
| Długość żyłki | 4 m |
| Typ noża | 3 T |
| Średnica noża | 255 mm |
| Uchwyt | Kierownica podwójna |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Typ wału | Prosty |
| Średnica rury | 28 mm |
| Wewnętrzna średnica wału | 25 mm |
| Szelki | Podwójne |
| Zestaw zawiera narzędzia | Tak |
| Waga bez zestawu koszącego | 7,30 kg |
| Waga | 8,70 kg |
| Wymiary | 1880 X 684 X 430 mm |
| Wielkość opakowania | 1890 X 300 X 315/105 mm |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje