„Sekator ogrodowy PG 30” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosa spalinowa BC 750 B
2 089,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-283424008/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosy i podkaszarki, Kosy i podkaszarki Spalinowe
Opis
Kierownica typu dupleks posiada zaczep regulacyjny nachylenia dla zapewnienia większego komfortu użytkowania
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 7 |
| Silnik | Spalinowy, 2 suwowy |
| Pojemność skokowa | 44,8 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 1,50 kW |
| Ssanie | Automatyczne |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,8 L |
| Typ gaźnika | Zaworek motylkowy |
| Typ cewki zapłonowej | Cyfrowy |
| Typ filtra powietrza | Papier |
| Głowica tnąca | Tap & Go podwójna żyłka |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Średnica żyłki | 3 mm |
| Długość żyłki | 4 m |
| Typ noża | 3T ARC |
| Średnica noża | 255 mm |
| Uchwyt | Kierownica podwójna |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Typ wału | Prosty |
| Średnica rury | 30 mm |
| Wewnętrzna średnica wału | 8 mm |
| Szelki | Podwójne komfortowe |
| Waga | 9,60 kg |
| Wymiary | 1880 X 653 X 588 mm |
| Wielkość opakowania | 1890 X 335 X 295/135 mm |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje