„Piła składana PR 16” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Podkaszarka spalinowa GT 330 A
777,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-287110102/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosy i podkaszarki, Kosy i podkaszarki Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Essential |
| Seria | Seria 3 |
| Silnik | Spalinowy, 2 suwowy |
| Pojemność skokowa | 25,4 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 0,70 kW |
| Ssanie | Manualne |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,65 L |
| Typ gaźnika | Zaworek obrotowy |
| Typ cewki zapłonowej | Analogiczny |
| Rozrusznik | Łatwy rozruch |
| Głowica tnąca | Tap & Go podwójna żyłka |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Średnica żyłki | 2 mm |
| Długość żyłki | 4 m |
| Uchwyt | Obwiedniowy |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Średnica rury | 26 mm |
| Wewnętrzna średnica wału | 8 mm |
| Szelki | Nie |
| Waga | 6,50 kg |
| Wymiary | 1610 X 335 X 365 mm |
| Wielkość opakowania | 1085 X 270 X 275/85 mm |
Podobne produkty
4 099,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje