„Sekator PB 10” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Dmuchawa spalinowa BL 980 R
2 295,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-255175102/ST1
Kategorie: Dmuchawy i odkurzacze, Dmuchawy i Odkurzacze Spalinowe, Dom i ogród
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 9 |
| Silnik | Spalinowy, 2 suwowy |
| Pojemność skokowa | 75,6 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 3,10 kW |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Przepustowość wydmuchu | 25 m³/min |
| Maksymalna prędkość powietrza | 100 m/s |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2,1 L |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Zestaw odkurzający | Nie |
| Szelki | Plecak |
| Wielkość opakowania | 530 X 410 X 580 mm |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje