„Pilarka akumulatorowa MSA 160 C-B” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Pilarka spalinowa CS 540 14″
799,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-240381402/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Pilarki łańcuchowe, Pilarki Spalinowe
Opis
System szybkiego zwalniania umożliwia łatwy dostęp do filtra powietrza i świecy zapłonowej.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 5 |
| Silnik | Spalinowy, 2 suwowy |
| Pojemność skokowa | 38,5 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 1,60 kW |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,51 L |
| Typ gaźnika | Zaworek motylkowy |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Ssanie | Manualne |
| Długość prowadnicy | 35 cm |
| Długość prowadnicy (cale) | 14 „ |
| Typ prowadnicy | Z zębatką |
| Typ łańcucha | 3/8” .050” (91PX-53X) |
| Hamulec łańcucha | Manualny i inercyjny |
| Prędkość łańcucha | 22,8 m/s |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,26 L |
| Pompa olejowa | Automatyczna, regulowana |
| Napinacz łańcucha | Boczny |
| Typ rączki | Tylna rączka |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wielkość opakowania | 440 X 270 X 315 mm |
| Waga bez prowadnicy i łańcucha | 5,64 kg |
| Waga | 7,30 kg |
| System antywibracyjny (AVS) | Tak |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje