„Sekator ogrodowy PG 30” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Pilarka akumulatorowa CS 700e
1 369,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-277430008/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Pilarki Akumulatorowe, Pilarki łańcuchowe
Opis
Klawiatura LED zwiększa bezpieczeństwo i wydajność pracy. Za jej pomocą łatwo sprawdzisz stan akumulatora, szybkość i stan hamulców, a naciśnięciem przycisku ON/OFF uruchomisz/zatrzymasz maszynę.
Dwuczęściowy układ hamulcowy pozwala kosić z większą pewnością siebie. W razie odbicia bezwładnościowy hamulec łańcucha załącza się automatycznie.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 7 |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 1,20 kW |
| ePower | Tak |
| Obroty silnika | 11000 rpm |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Tak |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Sugerowana pojemność akumulatora/baterii | 4 Ah |
| Długość prowadnicy | 35 cm |
| Długość prowadnicy (cale) | 14 „ |
| Typ prowadnicy | Z zębatką |
| Typ łańcucha | 3/8” .050” (91PJ-52X) |
| Hamulec łańcucha | Manualny |
| Prędkość łańcucha | 20 m/s |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,18 L |
| Pompa olejowa | Automatyczna |
| Napinacz łańcucha | Boczny |
| Typ rączki | Tylna rączka |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Akumulator w zestawie | Nie |
| Wymiary | 800 X 200 X 250 mm |
| Wielkość opakowania | 510 X 224 X 240 mm |
| Waga bez prowadnicy i łańcucha | 3,40 kg |
| Waga | 4,04 kg |
| System antywibracyjny (AVS) | Nie |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje