Traktorek ogrodowy Tornado 9121 W
24 999,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2T1945381/ST2P
Kategorie: Dom i ogród, Traktory, Traktory Spalinowe
Opis
Inteligentny 5.5″ panoramiczny kolorowy wyświetlacz dostarcza wszystkie niezbędne informacje dotyczące stanu traktora i jest łatwy do odczytania przy każdym rodzaju oświetlenia. Nowa funkcja „Najlepsza strefa cięcia” zapewnia doskonałą wydajność koszenia.
Dzięki miękkiej powierzchni kierownicy STIGA Premium, ergonomicznemu siedzeniu Comfort Plus z podłokietnikami i funkcji tempomatu będziesz cieszyć się doskonałym komfortem jako kierowca. Komfort niezbędny dla każdego, kto regularnie wykonuje czasochłonne prace koszenia.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Expert |
| Seria | Seria 9 |
| Linia | Tornado |
| Model silnika | ST 650 Twin powered by STIGA |
| Pojemność skokowa | 635 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc znamionowa silnika | 12,30 kW |
| Obroty silnika | 2800 rpm |
| System chłodzenia | Powietrze |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15 L |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 18 Ah |
| Obszar roboczy (do) | 8500 m² |
| Metoda koszenia | Wyrzut boczny |
| Rodzaj systemu tnącego | Z centralnym agregatem tnącym |
| Szerokość koszenia | 121 cm |
| Liczba wysokości koszenia | 7 |
| Regulacja wysokości koszenia | Manualna z dźwignią |
| Zakres wysokości koszenia | 30-90 mm |
| Liczba noży | 3 |
| System załączania noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Koszenie na biegu wstecznym | Tak |
| Zestaw mulczujący | Opcja |
| Koła zapobiegające skalpowaniu trawnika | Tak |
| Przekładnia | Hydrostatyczna |
| Napęd | Na koła tylne |
| Kierownica | STIGA premium z miękkim uchwytem |
| Rodzaj fotela | Komfortowy z podłokietnikami |
| Regulacja fotela | Pojedyncza dźwignia |
| Złącze do mycia | Tak |
| Panel | Tak, z inteligentnym ekranem panoramicznym |
| Licznik motogodzin | Tak na wyświetlaczu |
| Światła przednie | Tak – LED |
| Tempomat | Tak |
| Przednia belka żeliwna | Tak |
| Schowek | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Ładowarka | Opcja |
| Zderzak | Tak |
| Zaczep | Opcja |
| System bezpieczeństwa | Siedzenie z wyłącznikiem bezpieczeństwa |
| Rozmiar kół przednich | 16×6.00-8 „ |
| Rozmiar kół tylnych | 20×10.00-10″ |
| Min. promień skrętu | 111 cm |
| Wymiary | 1860 X 1520 X 1095 mm |
| Wielkość opakowania | 2015 X 1350 X 1228 mm |
| Waga | 250 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje