„Sekator PB 10” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Traktorek ogrodowy Park 300 M
11 869,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2F5820241/ST1P
Kategorie: Dom i ogród, Traktory, Traktory Spalinowe
Opis
Do traktora ogrodowego można podłączyć agregat koszący (do nabycia osobno) z technologią QuickFlip, dzięki czemu po wykonaniu prostego ruchu można uzyskać do niego dostęp w celu czyszczenia i konserwacji.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Essential |
| Seria | Seria 3 |
| Linia | Park |
| Zasilanie | Spalinowe |
| Marka silnika | Stiga |
| Model silnika | ST 400 |
| Pojemność skokowa | 414 cm³ |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Moc znamionowa silnika | 7,10 kW |
| Obroty silnika | 3200 rpm |
| System chłodzenia | Powietrze |
| Pojemność zbiornika paliwa | 4,2 L |
| Pojemność zbiornika oleju | 1,2 L |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 18 Ah |
| Obszar roboczy (do) | 2500 m² |
| Metoda koszenia | Mulczowanie – agregat tnący |
| Rodzaj systemu tnącego | Z agregatem tnącym z przodu |
| Szerokość koszenia | 85 cm |
| Podnośnik agregatu | Manualny |
| Regulacja wysokości koszenia | Manualna |
| Przekładnia | Manualna |
| Napęd | Na koła tylne |
| Prędkość maksymalna | 9 km/h |
| Liczba biegów | – |
| Rodzaj układu kierowniczego | Przegubowy |
| Wspomaganie kierownicy | Brak |
| Kierownica | STIGA classic z gałką |
| Rodzaj fotela | Klasyczny STIGA |
| Regulacja fotela | Klamry blokujące |
| Deska rozdzielcza | Nie |
| Licznik motogodzin | Nie |
| Światła przednie | Brak |
| Tempomat | Nie |
| Załączanie przeniesienia napędu noży | Elektromagnetyczne |
| Złącze hydrauliczne | Nie |
| Zaczep | W komplecie |
| Uchwyt na kubek | Nie |
| Schowek | Przy fotelu |
| W zestawie | Zaczep, system RAC |
| Rozmiar kół przednich | 14.3×5.60-8″ |
| Rozmiar kół tylnych | 14.3×5.60-8″ |
| Wymiary | 1681 X 770 X 1171 mm |
| Wielkość opakowania | 2044 X 915 X 859 mm |
| Waga | 175 kg |
Podobne produkty
1 999,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje