Traktorek ogrodowy Park 900 WX
33 799,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2F6230845/ST2P
Kategorie: Dom i ogród, Traktory, Traktory Spalinowe
Opis
Lepsza widoczność, dostępność i cięcie, nawet na nierównych powierzchniach; Mechanizm Quick Flip do łatwego czyszczenia; oraz duży wybór szerokości koszenia od 95 cm do 125 cm.
Ergonomiczna deska rozdzielcza z dużym schowkiem. Intuicyjne funkcje obejmują szybki start i regulację wysokości koszenia oraz przestronny schowek na rzeczy osobiste.
Innowacyjna maska dla lepszego chłodzenia. Umożliwia wyższy wlot powietrza dla wydajniejszego chłodzenia, niższych temperatur roboczych i płynniejszej jazdy.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Expert |
| Seria | Seria 9 |
| Linia | Park |
| Zasilanie | Spalinowe |
| Marka silnika | Stiga |
| Model silnika | ST 650 Twin powered by STIGA |
| Pojemność skokowa | 635 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc znamionowa silnika | 13,70 kW |
| Obroty silnika | 3200 rpm |
| System chłodzenia | Powietrze |
| Pojemność zbiornika paliwa | 12 L |
| Pojemność zbiornika oleju | 1,7 L |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 30 Ah |
| Obszar roboczy (do) | 9500 m² |
| Metoda koszenia | Mulczowanie – agregat tnący |
| Rodzaj systemu tnącego | Z agregatem tnącym z przodu |
| Szerokość koszenia | 95-125 cm |
| Podnośnik agregatu | Manualny |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Przekładnia | Hydrostatyczna |
| Napęd | Na cztery koła |
| Prędkość maksymalna | 10 km/h |
| Liczba biegów | – |
| Rodzaj układu kierowniczego | Przegubowa (50/50) |
| Wspomaganie kierownicy | Hydrauliczne |
| Kierownica | Regulowana, z gałką na kierownicy |
| Rodzaj fotela | Komfortowy z podłokietnikami |
| Regulacja fotela | Pojedyncza dźwignia |
| Deska rozdzielcza | Tak |
| Licznik motogodzin | Tak |
| Światła przednie | Tak – LED |
| Tempomat | Nie |
| Załączanie przeniesienia napędu noży | Elektromagnetyczne |
| Złącze hydrauliczne | Nie |
| Zaczep | W komplecie |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Schowek | Przy fotelu |
| W zestawie | Zaczep, system RAC |
| Rozmiar kół przednich | 16×7.50-8 „ |
| Rozmiar kół tylnych | 16×7.50-8″ |
| Wymiary | 1960 X 864 X 1236 mm |
| Wielkość opakowania | 2010 X 915 X 990 mm |
| Waga | 230 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje