„Piła do gałęzi PR 33” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Traktorek akumulatorowy Estate 384e
22 075,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-2T2200481/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Traktory, Traktory Akumulatorowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| ePower | Tak |
| Akumulator | Litowo – jonowy |
| Średni czas ładowania akumulatora | 120 min |
| Moc znamionowa silnika | 3 kW |
| Energia nominalna baterii litowej | 1500 W/h |
| Liczba ogniw | 168 |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Prąd ładowania | 18 A |
| Kontrola temperatury | Tak – czujnik |
| Pojemność akumulatora | 30 Ah |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza |
| Rodzaj systemu tnącego | Z centralnym agregatem tnącym |
| Szerokość koszenia | 84 cm |
| Liczba wysokości koszenia | 7 |
| Regulacja wysokości koszenia | Manualna z dźwignią |
| Zakres wysokości koszenia | 25-80 mm |
| Liczba noży | 2 |
| Dodatkowa metoda koszenia | Wyrzut tylny, Mulczowanie |
| System załączania noży | Elektryczny |
| Koszenie na biegu wstecznym | Tak |
| Zestaw mulczujący | Opcja |
| Przekładnia | Elektryczna |
| Napęd | Na koła tylne |
| Rodzaj kosza | Tekstylny |
| Pojemność kosza | 240 L |
| Opróżnianie kosza | Manualne |
| Kierownica | STIGA premium z miękkim uchwytem |
| Rodzaj fotela | Klasyczny STIGA |
| Regulacja fotela | Tak |
| System bezpieczeństwa | Siedzenie z wyłącznikiem bezpieczeństwa |
| Licznik motogodzin | Nie |
| Światła przednie | Tak – LED |
| Tempomat | Nie |
| Złącze do mycia | Tak |
| Wtyczka USB | Tak – 1 |
| Ładowarka | Szybka 18 A |
| Zderzak | Tak |
| Zaczep | Opcja |
| Przednia belka żeliwna | Nie |
| Schowek | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Koła zapobiegające skalpowaniu trawnika | 2 |
| Rozmiar kół przednich | 15×6.00-6 „ |
| Rozmiar kół tylnych | 18×8.50-8″ |
| Min. promień skrętu | 80 cm |
| Wymiary | 2340 X 902 X 1098 mm |
| Wielkość opakowania | 1700 X 1120 X 837 mm |
| Waga | 200 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje