Robot koszący A 5000
27 825,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
Dzięki opatentowanej technologii AGS autonomiczny robot koszący STIGA A 5000 poznaje i zapamiętuje orbity satelitów, siłę sygnału i miejsca, w których o każdej porze dnia sygnał będzie blokowany, aktualizując mapę nieba każdego dnia. Może więc dokładnie zaplanować, gdzie i kiedy ma kosić, utrzymując określoną dokładność, a przede wszystkim unikając przerw w pracy.
Ponieważ nie ma żadnych przewodów, wirtualną granicę modyfikuje się jednym palcem. Można także sterować innymi funkcjami robota, takimi jak wykluczanie stref z sesji koszenia czy ustawianie okresów, w których robot ma się nie zbliżać do określonych miejsc.
Równomierne cięcie bez nieestetycznych śladów kół dzięki doskonale dobranemu środkowi ciężkości, który zapewnia utrzymanie równowagi na zboczach o nachyleniu do 50% (27°).
| Marka | Stiga |
|---|---|
| ePower | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Akumulator | Litowo – jonowy |
| Pojemność akumulatora | 2 x 5 Ah |
| Średni czas pracy | 270 min |
| Średni czas ładowania akumulatora | 150 min |
| Maks. obsługiwana powierzchnia | 5 000 m² |
| Rodzaj ostrza | 6 obrotowych ostrzy |
| Metoda koszenia | Zorganizowana |
| Szerokość koszenia | 26 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Zakres wysokości koszenia | 20-65 mm |
| Prędkość koszenia | 24 m / min |
| Wysokość koszenia w strefie | Tak |
| Zorganizowana pielęgnacja trawy | Tak |
| Inteligenta regulacja wysokości koszenia | Tak |
| Wykluczenie strefy wirtualnej | Tak |
| W zestawie usługa łączności i nawigacji | 4200 godzin koszenia |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Nachylenie maksymalne | 50 % |
| Odbiornik Bluetooth | Tak |
| Inteligentna aplikacja | Tak |
| Interfejs użytkownika | Klawiatura |
| Kontrola APP | GPRS-4G |
| GPS | Tak |
| Referencyjna antena GPS | Zawiera |
| Stiga AGS | Tak |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Czujnik przechyłu | Tak |
| System powrotu do bazy | Automatyczny, najkrótszą trasą |
| Stacja dokująca | Tak |
| Osłona stacji dokującej | Opcja |
| Szpilki moc. przewodu | szt |
| Wymiary | 957 X 565 X 300 mm |
| Waga | 13,40 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje