„Sekator ogrodowy PG 20” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka spalinowa Twinclip 950 V
3 749,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-294513048/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Spalinowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Model silnika | ST 200 OHV Autochoke |
| Pojemność skokowa | 196 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 3,20 kW |
| Obroty silnika | 2900 rpm |
| Regulacja obrotów silnika | Stałe |
| Rozrusznik | Ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1 L |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,5 L |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza, mulczowanie, tylny wyrzut, boczny wyrzut |
| Materiał korpusu | Stal galwanizowana |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Liczba wysokości koszenia | 7 |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Zakres wysokości koszenia | 25-77 mm |
| Napęd | Tak |
| Wariator | Tak |
| Prędkość maksymalna | 2,7 – 4,4 km/h |
| Pojemność kosza | 70 L |
| Rodzaj kosza | Tekstylny ze wskaźnikiem napełnienia |
| Kierownica | Ergonomiczna 25mm, regulowana przyciskiem z miękkim uchwytem |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Koła | 210/240 mm, rowkowane z łożyskami kulkowymi |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Sprzęgło noża (BBC) | Nie |
| System kontroli Vibe (VCS) | Tak |
| Wymiary | 1630 X 540 X 1170 mm |
| Waga | 43 kg |
Podobne produkty
1 999,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje