„Siekiera AX 16S” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka akumulatorowa Collector 344e
2 157,00 zł
1 w magazynie
SKU:
STIGA-294426068/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Akumulatorowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Zasilanie | Akumulator LI-ion |
| Moc znamionowa silnika | 1,30 kW |
| ePower | Tak |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza, mulczowanie, tylny wyrzut |
| Obszar roboczy (do) | 400 m² |
| Tryb eco | Tak (automatyczny) |
| Materiał korpusu | Polipropylen / ABS |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Liczba wysokości koszenia | 6 |
| Zakres wysokości koszenia | 25-75 mm |
| Napęd | Nie |
| Rodzaj kosza | Tekstylny |
| Pojemność kosza | 50 L |
| Kierownica | Płaska z klamrami + miękki uchwyt |
| Koła | 150/250 mm, rowkowane |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Wymiary | 1410 X 485 X 1040 mm |
| Waga | 15 kg |
| Waga akumulatora | 1,55 kg |
| W zestawie | Akumulator 5 Ah, Pojedyncza ładowarka |
Podobne produkty
4 099,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje