„Pilarka spalinowa MS 362” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka akumulatorowa Multiclip 547e
2 755,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-298471058/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Akumulatorowe
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Zasilanie | Akumulator LI-ion |
| Moc znamionowa silnika | 1,30 kW |
| ePower | Tak |
| Napięcie akumulatora | 48 V |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Metoda koszenia | Mulczowanie |
| Obszar roboczy (do) | 500 m² |
| Tryb eco | Nie |
| Materiał korpusu | Stal |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Liczba wysokości koszenia | 5 |
| Zakres wysokości koszenia | 31-80 mm |
| Napęd | Nie |
| Kierownica | Fulcrum |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Koła | 180/180 mm, rowkowane na łożyskach kulkowych z miękkim bieżnikiem |
| Uchwyt transportowy | Tak – przedni |
| W zestawie | Akumulator 4 Ah, Pojedyncza ładowarka |
| Wymiary | 1330 X 495 X 1130 mm |
| Waga | 22 kg |
| Waga akumulatora | 2,27 kg |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje