„Piła do gałęzi PR 33” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka akumulatorowa Collector 140e
1 429,00 zł
3 w magazynie
SKU:
STIGA-291382068/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Akumulatorowe
Opis
Wyposażona w dwa akumulatory E-Power 20V 4Ah ta potężna kosiarka jest idealna do małych i średnich trawników. Dzięki dołączonemu kluczowi bezpieczeństwa jest prosta i bezpieczna w obsłudze.Po prostu przekręć pokrętła, aby wyregulować kierownicę lub złóż ją, aby ułatwić przechowywanie.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Zasilanie | Akumulator LI-ion |
| Moc znamionowa silnika | 0,55 kW |
| ePower | Tak |
| Napięcie akumulatora | 20 V |
| Pojemność akumulatora | 2 x 4 Ah |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Obszar roboczy (do) | 350 m² |
| Materiał korpusu | Polipropylen |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Liczba wysokości koszenia | 6 |
| Zakres wysokości koszenia | 25-75 mm |
| Napęd | Nie |
| Rodzaj kosza | Hybrydowy |
| Pojemność kosza | 40 L |
| Koła | 140/170 mm, rowkowane |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Wymiary | 1372 X 435 X 1215 mm |
| Waga | 12,26 kg |
| Waga akumulatora | 0,98 kg |
| W zestawie | Akumulator 2 x 4 Ah, Podwójna ładowarka |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje