„Siekiera AX 16S” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Kosiarka akumulatorowa Collector 132e
879,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-291302068/ST2
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Akumulatorowe
Opis
Wyposażona w 30-centymetrowe ostrze tnące, Collector 132 jest idealną kosiarką do mniejszych trawników zapewniając imponującą wydajność.
Najmniej widoczna, ale najważniejsza cecha – specjalnie wyprofilowane ostrze tnące zapewnia optymalną wydajność.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Zasilanie | Akumulator LI-ion |
| Moc znamionowa silinka | 0,35 kW |
| ePower | Tak |
| Napięcie akumulatorowe | 20 V |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Obszar roboczy (do) | 150 m2 |
| Materiał korpusu | Polipropylen |
| Szerokość koszenia | 30 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Osiowa |
| Liczba wysokości koszenia | 3 |
| Zakres wysokości koszenia | 30-70 mm |
| Pojemność kosza | 30l |
| Koła | 140/140 mm, rowkowane |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Wymiary | 1181 x 400 x 957 mm |
| Waga | 8,8 kg |
| Waga akumulatora | 1 kg |
| W zestawie | Akumulator 4.0 Ah |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje