„Agregat prądotwórczy EA6000AVR” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Pompa szlamowa WT 40X
11 695,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
HONDA-WT40X
Kategorie: Agregaty i Pompy, Do brudnej wody, Pompy
Opis
WT 40X – dane techniczne
- Typ pompy: WT 40X
- Medium: woda szlamowa
- Wydajność: 1600 l/min
- Maksymalna wysokość podnoszenia: 25 m
- Maksymalna wysokość ssania: 8 m
- Średnica króćcy przyłączeniowych: ssawny 4 cale
- tłoczny 4 cale
- Typ silnika: GX 390
- Moc silnika: 8,7 kW (11,7 KM) 3600 obr/min
- Pojemność zbiornika paliwa: 6,1 l
- Zużycie paliwa: 3,5 l/h
- Maksymalny czas pracy: 1,5 h
- Wymiary (dł x szer x wys): 735 x 535 x 565 mm
- Masa: 78 kg
- Średnica zanieczyszczeń: do 31 mm
- Oil Alert: tak
* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia – ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki – odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora – firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.
Informacje dodatkowe
| Marka | Honda |
|---|---|
| Typ pompy | WT 40X |
| Medium | woda szlamowa |
| Wydajność | 1600 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 25 m |
| Maksymalna wysokość ssania | 8 m |
| Średnica króćcy przyłączeniowych | ssawny 4 cale |
| Typ silnika | GX 390 |
| Moc silnika | 8,7 kW (11,7 KM) 3600 obr/min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6,1 l |
| Zużycie paliwa | 3,5 l/h |
| Maksymalny czas pracy | 1,5 h |
| Wymiary (dł x szer x wys) | 735 x 535 x 565 mm |
| Masa | 78 kg |
| Średnica zanieczyszczeń | do 31 mm |
| Oil Alert | tak |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje