Kosiarka spalinowa z napędem HRG 416C SKE
2 860,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
HONDA-HRG416C1SKE
Kategorie: Dom i ogród, Kosiarki, Kosiarki Spalinowe
Opis
HRG 416 SKEA – dane techniczne
- Seria: IZY
- Model: HRG 416 SKEA
- Szerokość cięcia: 41 cm
- Typ silnika: 1 cylindrowy, 4 taktowy OHV
- Model silnika Honda: GCV 145
- Obroty noża tnącego obr/min: 2800
- Zakres wysokość cięcia: 20 – 74 mm
- Liczba stopni regulacji wysokości ciecia: 6 stopni
- Rodzaj mechanizmu regulacji: skokowa każdej osi
- Wymiar kół (przedni/tylni) w mm: 178/212
- System ułatwiajacy start EASY START: tak z automatycznym ssaniem
- Napęd: 1 biegowy
- Typ korpus: blacha stalowa z powłoką lakierniczą
- Pojemność kosza: 50 l
- Kosz: tekstylny
- Masa: 31,5 kg
- Wymiary: 1440 X 453 X 980
- HONDA ROTOSTOP®: nie
- HONDA BLADE-BRAKE®: tak
- HONDA VERSAMOW®: nie
- MICROCUT SYSTEM®: opcja
- Poziom hałasu dB(A): 95
- Powierzchnia koszenia: do 800 m2
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia – ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki – odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora – firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.
Informacje dodatkowe
| Marka | Honda |
|---|---|
| Seria | IZY |
| Model | HRG 416 SKEA |
| Szerokość cięcia | 41 cm |
| Typ silnika | 1 cylindrowy, 4 taktowy OHC |
| Model silnika Honda | GCV 145 |
| Obroty noża tnącego obr/min | 2800 |
| Zakres wysokość cięcia | 20 – 74 mm |
| Liczba stopni regulacji wysokości ciecia | 6 stopni |
| Rodzaj mechanizmu regulacji | skokowa każdej osi |
| Wymiar kół (przedni/tylni) w mm | 178/212 |
| System ułatwiajacy start EASY START | tak z automatycznym ssaniem |
| Napęd | 1 biegowy |
| Typ korpus | blacha stalowa z powłoką lakierniczą |
| Pojemność kosza | 50 l |
| Kosz | tekstylny |
| Masa | 31,5 kg |
| Wymiary | 1440 X 453 X 980 |
| HONDA ROTOSTOP® | nie |
| HONDA BLADE-BRAKE® | tak |
| HONDA VERSAMOW® | nie |
| MICROCUT SYSTEM® | opcja |
| Poziom hałasu dB(A) | 95 |
| Powierzchnia koszenia | do 800 m2 |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje