Agregat prądotwórczy EU70iS
21 000,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
Dokładne informacje dotyczące parametrów technicznych oraz zasady prawidłowej eksploatacji znajdują się w instrukcji obsługi.
Przed podłączeniem odbiornika bezwzględnie sprawdź jego prąd rozruchowy!
Dane techniczne EU70iS
- Model: EU70iS 7,0kW 118,1kg 90dB(A)
- Moc max.: 7,0 kW
- Moc nom.: 5,5 kW
- Gniazda AC: 3 x 230 V 16A
- Gniazda DC: Brak
- LWA /Stopień ochrony: 90dB(A) / IP23
- Rodzaj silnika: iGX390
- Moc max. (norma SAE J1349): 11,0 KM
- Rozruch-ręczny/elektryczny: ręczny / elektryczny
- Długość (złożone rączki): 848 mm
- Szerokość: 700 mm
- Wysokość (z kółkami): 721 mm
- Masa sucha: 118,1 kg
- Zbiornik paliwa: 19,2 l
- Czas pracy: do 12h12min (włączony tryb EKO)
- Wyposażenie standardowe: Zabezpieczenie magneto-termiczne prądnicy i olejowe silnika, wskaźnik poziomu paliwa, Eco Throttle, (i- monitor) – panel kontroli pracy, zestaw transportowy, duży zbiornik paliwa,
- Dodatkowe opcje: Zdalne sterowanie (10m, 30m), Automatyka, Kabel do autosynchronizacji
Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.
* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia – ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki – odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora – firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.
| Marka | Honda |
|---|---|
| Model | EU70iS 7,0kW 118,1kg 90dB(A) |
| Moc max. | 7,0 kW |
| Moc nom. | 5,5 kW |
| Gniazda AC | 3 x 230 V 16A |
| Gniazda DC | Brak |
| LWA /Stopień ochrony | 90dB(A) / IP23 |
| Rodzaj silnika | iGX390 |
| Moc max. (norma SAE J1349) | 11,0 KM |
| Rozruch-ręczny/elektryczny | ręczny / elektryczny |
| Długość (złożone rączki) | 848 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Wysokość (z kółkami) | 721 mm |
| Masa sucha | 118,1 kg |
| Zbiornik paliwa | 19,2 l |
| Czas pracy | do 12h12min (włączony tryb EKO) |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje